czwartek, 3 września 2015

Lion

Hej, witacjcie.
W sumie... Nie jest mi szkoda tych wakacji. Nie były najgorsze ale nieoczekiwanie znowu odizolowałm się od ludzi. Jednak jak tu pracować nad sobą skoro wokół ciebie nie ma nikogo dla kogo można by się starać, a tobie twój stan po prostu nie przeszkadza ? Tym razem jest nawet ciekawej (z psychologicznego punktu widzenia) bo nawet wyciszyłam powiadomienia z facebooka na telefonie bo stwierdziłam,że nikt do mnie nie będzie pisać, a informacja kto ma dzisiaj urodziny nie jest dla mnie zbyt istotna. Nie wiem czemu tak bardzo potrzebowałam o tym napisać, w końcu notka będzie przez to tylko dłuższa. No ale mimo to staram się nie tracić humoru. Staram się być wesoła i cieszę się ze wszystkiego co mnie spotyka. W końcu są ludzie, którzy mają gorzej, tak ?
No ale teraz inna, ważna kwestia. Jak widzicie- zmieniłam nazwe bloga i link do niego. Mam nadzieje, że dla was nowa nazwa jest równie chwytliwa co dla mnie i miło ją przyjmiecie.
Teraz praca na dziś, czyli pierwszy rysunek po wakacyjnej suszy - Lew. Kiedyś już tego zwierzaczka rysowałam, ale tym razem spróbowałam nowej perspektywy i dorzuciłam kolorki. Cały proces tworzenia opublikowałam na swoim instagramie, (klik), obserwujcie, jeśli ciekawi was co w mojej pracowni się dzieje.

Czas: 5h
Użyłam: cienkopisy stabilo, kilka mazaków Giotto
Format:A4

5 komentarzy:

 1. Podoba mi się sposób różnicowania sierści długiej i krótkiej, czyli kropki i kreski.
  Ważne, żeby nazwa bloga odpowiadała Tobie i temu, jaki charakter chcesz mu nadać. Mnie nowa nazwa przypadła do gustu, jak najbardziej :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny jest ten lew! Świetny pomysł z położeniem koloru, a wykorzystanie kropeczek jako faktury pyszczka - coś wspaniałego. Uwielbiam takie detale w rysunkach, a Twoja praca jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Art-Child brzmi świetnie <3
  Dobrze, że starasz się cieszyć tym co masz <3 ale nie sugeruj się tym, że ktoś ma gorzej. Porównania nie są potrzebne, bo każdy ma inną psychikę i inaczej reaguje na pewne rzeczy!
  Lew taki misiowaty i grzeczny c: i tęczowy! Propsuję go!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda niesamowicie. :D Te kolory są boskie, lekko psychiczne. :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny lew, ogromnie mi się podoba. Masz bardzo ciekawy styl rysowania, za pomocą kresek i kropek tworzysz takie cuda! Naprawdę, podziwiam :))

  Nominowałam Cię do LBA klik

  OdpowiedzUsuń

Cześć !
Jestem ci bardzo wdzięczna za to,że tu zajrzałeś :3
Zostawisz komentarz ? Postaram się odwdzięczyć!
P.S. Komentarze nieodnoszące się do notki i z linkami do blogów,konkursów itp. będą usuwane.